promosaik turkey TR

ProMosaik Türkiye’ye hoş geldiniz!

ProMosaik Türkiye, ProMosaik GROUP’un Türkiye’ye adanmış sayfası.

ProMosaik GROUP, ProMosaik Translation, The Quality Translator ve MBC tercüme büroları sizin için Türkçe’ye ve Türkçe’den çeviri yapmaktadır. Ana uzmanlık alanlarımız teknoloji, hukuk, pazarlama, kültür, patent, edebiyat, sosyal bilimler ve tıp.

ProMosaik Interlanguage, Türkiye ile dünyanın geri kalanı arasında kültürlerarası diyaloğu teşvik etmek için çevrimiçi dil kursları sunuyor.

Türkçe, Türkiye’de konuşulan ana resmi dildir. Türkçe, Türk dillerinden biridir. Başlıca özellikleri ünlü uyumu ve kapsamlı bitişkenliktir. Modern Standart Türkçe adı verilen biçimi, Türkçe yazı ve konuşma dili için model olarak kabul edilen “İstanbul-Türkçesi” olarak adlandırılan İstanbul lehçesine dayanmaktadır. Türkçe, Asya’da yaygın olan Oğuz dilleri grubuna aittir.

ProMosaik Children, ayrımcılığa ve ırkçılığa karşı çıkmak, daha barışçıl ve adil dünya için çabalamak için Türk masallarının ve hikayelerinin Avrupa dillerine çevrilmesini teşvik eder.

ProMosaik LAPH, Türkçe kitapların ve Türk yazarların ve araştırmacıların araştırmalarının ücretsiz olarak yayınlanmasını sağlar. ProMosaik Poetry, Türk şiirlerini çevirerek dil engellerini aşıyor.

ProMosaik ayrıca insan hakları ve alternatif gazetecilik alanında 8 haftalık bir çevirmenlik staj sunuyor.

Türkiye söz konusu olduğunda, ProMosaik bir taraftan Türkiye ile Batı arasında, diğer taraftan Türkiye ile diğer Müslüman ülkeler arasında kültürlerarası deşiğimi teşvik etmeye odaklanıyor.

Onlardan haber almaktan mutluluk duyuyoruz!

Bize yazın, İstanbul’daki merkez ofisimizi arayın veya Skype, WhatsApp veya Telegram aracılığı ile bizimle iletişime geçin.

ProMosaik’i sosyal medyada da bulabilirsiniz.

Yayın projelerimize destek verin!

Çevirmen veya yazar olarak ekibimize katılmak için başvurun!

ProMosaik Türkiye koordinatörleri sizden haber almak için sabırsızlıkla bekliyor!

Burada bizim sunum videomuzu bulabilirsiniz.